محل تبلیغات شما

سقف های متحرک کاربرد های گوناگونی دارند

مانند استخر ها شما میتوانید برای استخر خود از

سقف های متحرک مختلف آلمینیومی یا پارچه ای یا شیشه ای استفاده نمایید

اینکه سقف های شما به شکل دایره باشد یا به شکل مسطح باشد بستگی به این دارد که استخر شما دیوار دارد یا ندارد

سقف های متحرک در صورت نداشتن دیواره تیم فنی میتواند آن را کامل کند و همانند سقف متحرک اسلاید های دیواره نیز حرکت کند با تفاوت اینکه از سقف های متحرک جدا هستند سقف های متحرک برا پارکینگ نیز استفاده میشود و میتوان برای حیاط های بزرگ استفاده کرد یا به صورت سایبان برای خودرو شما مخصوص خودرو شما با سایز دلخواهتان طراحی گردد

دیگر کاربر های سقف های متحرک در هیئت های مذهبی میباشد که در شب های زمستان میتواند سقف حسینه را زده و ازهوای گرم لذت ببرند و ی کنند و در زمان های تابستان سقف را بگشایند و از هوای خوب تابستانی لذت برده .

نکته قابل توجه اینکه سقف های متحرک برای استخر ها میتواند در تمام فصول سال مورد استفاده قرار بگیرد  در زمستان ها با بسته بودن این نوع سقف ها از ورود هوای سرد جلوگیری میشود و در تابستان ها میتواند از ورود گرد و غبار به درون استخر ویا هر اشیای دیگری جلو گیری کرد .

و یکی دیگر کاربرد های مهم این نوع سقف ها این است که حیوان خانگی و عزیز دل شما علاوه بر اینکه در درون استخر غرق نمیشود  آب استخر را هم کثیف نمیکند 

سقف های پارچه ای متحرک و کاربر آنها ؟

جنس سقف های پارچه ای از پی وی سی و همرنگ پایه خود میباشد و باعث میشود زیبایی بسیاری به فضای شما بدهد این نوع سقف ها هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک باز و بسته میشوند و میتوانند در حیاط خلوت پاسیو و سالن رستوران ها مورد استفاده قرار گیرند 

داستانی از رستوارنی که با یک سقف متحرک فروش خود را چند برابر کرد 

حمید صاحب یک رستوران در خیابان چهار باغ اصفهان بود رستوران او فضای کوچکی داشت لذا میز ها و صندلی های خود را در پیاده رو قرار داده بود ( البته به صورت قانونی و اجره اش را هم به شهرداری پرداخت میکرد ) چند باری به تذکر داده بودم که میتواند از این فضا در زمستان ها و تابستان های بسیار گرم بهره کافی را ببرد عملا در زمستان های سرد و تابستان های خیلی گرم مشتری هایش را از دست میداد زیرا فضا و دمای مناسب را نمیتوانست برای آنها فراهم کند 

روزی به شرکت رویین دژ صفه آمد و از من راه چاره ای خواست آنگاه سقف پارچه ای اتوماتیک ریموت دار را به او پیشنهاد دادم و او نیز از این پیشنهاد من استقبال نمود سپس با یک دیگر قرار و مدار نصب را گذاشتیم 

فردای همان روز تیم فنی رویین دژ صفه به محل پروژه که همان رستوران حمید آقا باشد رهسپار شدند سپس با مشاهده محیط و م های تیم فنی قرار بر این شد که از سقف متحرک پارچه ای ریموت دار استفاده گردد اما هنوز در برخی از روزهای سال بخاطر دمای محیط مشتریان هنوز اذیت میشدند لذا پیشنهاد دادیم که از سایت هیتابش برای متعادل کردن دما یک دستگاه هیتر و یک دستگاه کولر صنعتی فوق حرفه ای برای محیط های باز سفارش دهد و حمید خان هم قبول کردند 

بعد از چند روز سقف نصب شده بود به حمید سری زدم تا ببینم اوضاع چطور است ناگهان باران گرفت 

حمید به راحتتی ریموت را از جیبش در آورد دکمه باز شدن سقف را زد همه مشتریان در جای خود نشسته بودند و متعجب شدند و بسیار کیف کردند همان لحظه بخاری را هم روشن کرد فضای بسیار گرم و دلنشینی شد و در این فضا در هنگام خوردن غذا مشغول تماشای آسمان بارانی و زیبا شدند . از او پرسیدم حمید جان اوضاع چخبر ؟

به من گفت از وقتی که این سقف را برای من زدی تمامی مشتریان دیگر مغازه ها هم اینجا می آیند و حتی سه چهار تا از مغازه  نیز مجبور شدند که آن سقف را سفارش دهند کار ما هم خیلی راحت هست دیگر نباید هنگام باد یا باران صندلی ها را جمع کنیم یک بار یک دکمه را میفشاریم و خلاص . 

خلاصه از اینکه حمید انقدر راضی بود واقعا خوشحال شدم و هیچ چیزی بهتر از خوشحالی مشتریانی که از ما سقف متحرک پارچه ای میخرند مهم تر نیست همینکه حمید دیگر در ذهن خود نگران از دست دادن مشتریان خود نیست یک دنیا می ارزد 

داستان شماره دوم در مورد سقف متحرک شیشه ای 

مشتری دیگری چند ماه پیش به ما مراجعه کرد و از کافی نبودن نور در کافی شاپ خودش شکایت داشت زیرا از تمامی سقف های متحرک پارچه ای استفاده کرده بود  اما ایده ای که برای کافی شاپ خود در نظر داشت به نور کافی نیاز بود از این رو من نیز سقف متحرک شیشه ای را به او پیشنهاد کردم   اطلاعات کافی در مورد آن نداشت و تا جایی که توانستم مزایای این نوع سقف را برای او باز گو کردم و به او گفتم که :

این سقف ها نور کافی را برای شما به ارمغان می اورد 

از منظره و آسمان بالای سر میتوانید لذت کافی را ببرید 

در زمان بارش باران ویا برف بدون اینکه خیس شوید و یا سردی هوا پوست شما را اذیت کند از دیدن آن منظره لذت ببرید 

فضای کوچک شما را به گونه ای بزرگ جلوه میدهد 

آب باران و برف روی ان نمیماند بخاطر شیبی که دارد و خروجی آبی که برای آن تعبیه شده است 

در فصل زماستان نیز عایق سرما بوده و میتوانید از نور خورشید برای بالابردن دمای محیط استفاده کنید و انرژی برق و گاز کمتمری مصرف کنید 

سپس قبول کرد و  متخصصان شرکت

رویین دژ صفه رفتند و برایش نصب کردند او هم راضی بود بسیار راضی بود تماس گرفت و تشکر کرد و گفت دیگر مشکلات قبلی را ندارم وباعث شور و شعف ما در شرکت شد . 

کارگاه تولید سقف متحرک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها